REGISTREERIMINE

Suur tänu kõikidele, kes on ennast suurlaagrisse kirja pannud ning pingutanud selle nimel, et saada väljakuulutatud tähtajaks tasutud suurlaagri osavõtumaks!

Suurlaagri staap annab teada, et oleme laagrisse soodustingimustel registreerimist veelkord pikendanud! Aga seekord mitte enam teatud kuupäevani, vaid selle hetkeni, kuni 500 laagrilist on registreerunud. Seega, kui sa ei ole veel jõudnud oma registreeringut ära teha või kui suveplaanides ei olnud veel päris selgus majas, siis saad veel suurlaagri oma suvekavva kenasti sisse võtta tasudes ESÜ või EGLi liikmena osavõtutasu 90€, mitteliikmena Eestist 120€ või välisriigist osalejana 200€. Samuti kehtivad sama aja võrra edasi ka kõik soodustused (pere, juhi jt). Laagriliste arvu saad jälgida suurlaagri kodulehelt ja kui 500 piir hakkab lähenema, anname sellest ka kindlasti Facebooki ning infolisti kaudu eraldi teada. Sellegipoolest ei tasu nüüd registreerimisega väga kaua ootama jääda, kuna nüüd kehtib ikkagi reegel, kes ees, see soodsamalt laagris ning kui peaks registreeruma nt mõni suurem grupp välisriigist, võib see 500 piir üsna ootamatult täis saada, peale mida kehtib edasi juba vastav hinnakirjapõhine osavõtumaks, mis sellel ajahetkel kirjas. SEIKLUSRATAS ootab vähemalt 500 osalejat! Registreerunud osalejaid ning nende koguarvu saad vaadata siit

Registreerumise laagrisse saame lugeda kinnitatuks, kui on esitatud nii registreerimisleht kui tasutud osavõtumaks.

Suur tänu veelkord kõikidele, kes on oma registreerimise tänaseks ära teinud! Sellest on palju abi laagri korraldamises.

Laagrisse registreerimiseks tuleb täita iga laagris osaleja kohta registreerimisleht-terviseankeet (ka mistahes osalemisajaga korraldajate ning samuti kõikide laagris kaasasolevate juhtide enda laste kohta).

Kui vähegi võimalik, siis eelistame digitaalallkirjaga e-posti teel saadetud ankeete.

Pilt ankeedil ei pea olema fotograafi tehtud portreefoto, sobib iga pilt (ka mobiiltelefoniga tehtud), kus osaleja nägu on selgelt tuvastatav.

NB! Registreerumine loetakse kinnitatuks, kui on esitatud nii pildiga registreerimisankeet kui tasutud laagri osavõtumaks!

ESÜ liikmetel on laagris soodusosavõtumaksuga osalemiseks vajalik registreerimise hetkel ja laagri toimumise ajal kehtiv aktiivne liikmestaatus (esitatud ESÜ liikmeankeet ja tasutud vastavalt jooksva tegevusaasta liikmemaks).

Registreerimislehe-terviseankeedi leiad siit:
E-ankeet arvutis täitmiseks (täidetav PDF):
1. lae fail alla oma arvutisse;
2. täida ankeedi väljad arvutis ära ja salvesta andmed;
3. vali oma arvutis Allkirjasta digitaalselt;
4. lisa konteinerisse/digiümbrikusse oma pildifail (sobivad kõik pildid, millel osaleja nägu on selgelt nähtav ning isik äratuntav);
5. digiallkirjasta ankeet/konteiner;
6. saada allkirjastatud fail aadressile reg@skaut.ee;
7. suundu panka ja tasu ära osavõtutasu vastavalt hetkel kehtivale hinnakirjale Eesti Skautide Ühingu suurlaagri kontole SEB pangas: EE061010022074462008, märkides selgituse lahtrisse SEIKLUSRATAS / ÜKSUSE NIMI / OSALEJATE NIMED, kelle eest raha üle kantakse.
Kõik tehtud, oled suurlaagrisse registreerunud!

Ankeet paberil väljaprintimiseks:
1. prindi ankeet välja;
2. täida ankeet ära;
3. lisa ankeedile oma pilt (kui pilt on suurem kui ankeedil märgitud kasti mahub, võid selle ka niisama ankeediga kaasa panna, kirjutades pildi taha osaleja nime);
4. pane ankeet ümbrikusse ja saada see märgusõnaga SUURLAAGER aadressile Eesti Skautide Ühing, Juurdeveo 22A-2, 11313 Tallinn või too ise ESÜ kontorisse samale aadressile;
5. tasu ära osavõtutasu vastavalt hetkel kehtivale hinnakirjale Eesti Skautide Ühingu suurlaagri kontole SEB pangas: EE061010022074462008, märkides selgituse lahtrisse SEIKLUSRATAS / ÜKSUSE NIMI / OSALEJATE NIMED, kelle eest raha üle kantakse.
Kõik tehtud, oled suurlaagrisse registreerunud!

Üksused võivad korraldada registeerimist ka ühiselt kogudes kõigepealt ise ankeedid kokku ning edastades need siis ühiselt ESÜle. Sama võib teha ka osavõtutasuga.
NB! Lapsevanemad – uurige palun kõigepealt oma hundu/skaudijuhilt, kuidas teie üksuses registreerimine on korraldatud!