SAABUMINE

Laagri väravast saab sisse ainult kogu üksus korraga koos oma juhiga. Laagri parkla juures on avatud kogunemisala, kus saab oma üksuse liikmete kogunemist oodata, kui tullakse erineva transpordiga ning ei jõuta kohale kõik päris ühel ajal. Pärast teist registreerimistähtaega saadame üksustele soovituslikud saabumise ajad, et vältida ummikute tekkimist laagri väravas.

skaut (34)  skaut (33)  IMG_7242 - Copy  Rännumaa 2005 (78)

Autoga saabujatele, kes soovivad auto laagri ajaks kohale jätta, saab olema laagri peavärava poolse tee ääres avatud valveta parkla. Arvestada tuleb sellega, et laagrialale sisse autoga sõita ei saa ning varustus tuleb parklast all-laagrisse omal jõul kohale viia. All-laagrid asuvad parklaga samal pool jõge ning nende piir algab kohe pärast laagri väravat, nii et teekond ei ole väga pikk. Samuti on tellitud busside lõpp-peatuseks parkla.

Kõik laagrilised saavad saabudes endale numbriga käepaelad. Laagrialale sisenedes või sealt väljudes tuleb oma liikumine laagri väravas registreerida. Laagri väravates on kogu laagri ajal turvameeskond ning laagri peaväravas esimesel laagripäeval ka infomeeskond.