TEGEVUS LAAGRIS

Kaheksa laagripäeva jooksul toimuvad nii traditsioonilised tegemised kui ka palju uut. Igal laagri tegevuspäeval on seekord oma nimi – ohutuspäev, arvamuspäev, tervisepäev, heateopäev, ekstreempäev ja loodusepäev ning igal päeval on ka oma päeva juht, kes vastava päeva tegevusi koordineerib. Kindlasti leiab igaüks programmist endale päris oma lemmiktegevused. Igal õhtul saavad kõik laagrilised endale järgmiseks päevaks oma tegevusprogrammi kokku panna valides endale meelepärased tegevused pakutava programmi hulgast ja pannes oma nime kirja vastava tegevuse registreerimislehele. Lisaks toimuvad traditsiooniliselt ka toredad lõkkeõhtud – nii avalõke, suurlõke kui ka lõpulõke ning tantsida saab nii diskol kui vahupeol. Ja ka vahva matkamine on ühele suurlaagrile kohaselt kindlalt tegevuskavas – matkarada saab igaüks valida omale sobiva kestusega 4st tunnist 48 tunnini.

skaut (12)  IMG_0718  IMG_1454  IMG_1572