“TÖÖKULUTUSED”

Tule aita meil seda vahvat laagrit korraldada! Kui leiad allpool loetelust endale sobiva ameti, anna endast palun märku juuresoleval kontaktil. Ootame Sind!

LASTEAIAKASVATAJA
Ootame oma väiksesesse meeskonda abikäsi. Pakume sulle suurepärast võimalust veeta ja panustada suurlaagis lasteaia tegevusse. Ootame oma meesknda rõõmsameelseid kasvatajaid, kes mängivad ja meisterdavad koos pisemate laagrilistega. Kui tunned, et see pakkumine on sulle, siis võta ühendust suurlaagri lasteaia ja perede all-laagri juhiga – Helen Pill helen@pill.net.ee.

MEEDIK
Kui Sul on professionaalsed oskused esmaabi andmiseks või töötad suisa igapäevaelus meedikuna ning oled valmis mõned päevad oma suvest veetma Tagametsas suurlaagris, siis anna endast palun märku meie laagrijuhile – Valdik Kask, valdik@skaut.ee.

JÄÄTISEKIOSKI MÜÜJA
Laagri peaväljakul on iga päev kell 15-17 avatud jäätisekiosk (v.a külalistepäeval, kui ollakse lahti pikemalt). See on super koht, kus kohtuda enamiku laagrilistega, sest kellele ei meeldiks jäätis. Kui Sulle meeldiks olla seal müüja, siis ootame suurima hea meelega Sind ametisse! Kiosk kuulub infomeeskonna haldusalasse ning osalemine laagris on Sulle IST* hinnaga.
Kui oled asjast huvitatud, anna endast palun teada infojuhile – Sirje Pool, sirje@skaut.ee.

FOTOGRAAF
Kui Sul on olemas kaamera ja Sulle meeldiks veeta üks või rohkem päevi oma suvest jälgides läbi kaamerasilma suurlaagriliste toredaid ettevõtmisi, saades sellest kõigest ka ise seeläbi osa, siis see amet on just Sulle! Kui saad tulla Tagametsa ka kasvõi üheks päevaks, oled igati teretulnud! Fotograafidelt ootame päeva kajastust pildis, mille iga päeva lõpus palume sorteeritult üle anda infomajja, kus saame kasutades vahvaid ülesvõtteid päevast teha järgmise päeva uudislehe laagrilistele ning samuti avaldada parimad klõpsud jooksvalt sotsiaalmeedia vahendusel koos fotograafi nimega, mis jõuavad laagriliste kodusteni ja paljude teisteni, kes meie tegemistele kaasa elavad. Fotograaf kuulub infomeeskonda ning osaleb laagris IST* hinnaga.
Kui oled valmis tulema suurlaagrisse fotograafiks, anna endast palun teada infojuhile – Sirje Pool, sirje@skaut.ee.

AVALIKE SUHETE JUHT
Kui Sulle meeldib meedia ja avalik suhtlus ning , siis reportaažid suurlaagrist on Sinu suurepärane võimalus! Suurlaagris on kindlasti kohal ka Eesti telekanaleid ning samuti saadame laagri kohta trükimeediasse välja pressiteateid, et suurlaager ei jääks ainult nähtavaks Tagametsa, vaid oleks teada üritus kogu Eestis ja miks mitte ka välismaal, kaasates laagris osalevaid välisriikide skaute-gaide. Töösse sisseelamisel ning kohapeal on Sulle abiks ESÜ peaskaut ning osalemine laagris on Sulle IST* hinnaga.
Kui soovid proovida kätt suurlaagri avalike suhete juhina või avalike suhete meeskonnas, võta palun ühendust laagri abijuhiga – Kristjan Pomm, kristjan@skaut.ee.

*IST – International Service Team.
Laagri osavõtumaksud.