ALL-LAAGRID

Seekordses suurlaagris jagunevad osalejad nelja all-laagrisse ning hundud ja hellakesed elavad koos oma üksuse skautide/gaidide-vanemskautide/vanemgaidide ning ränduritega samas all-laagris. ISTdele on eraldi all-laager ning lisaks on esmakordselt oma all-laager väikeste (alla 6-aastaste) lastega laagris olevatele peredele ehk perede all-laager. Päevasel ajal on korraldajate ja laagris olevate juhtide (kes on hõivatud laagri korraldamise või mõne tegevuse läbiviimisega) lastele avatud laagris ka lasteaed.

All-laagrite juhtideks on Veeda Kala (Ökoskaudid), Oleg Kraus (Siil), Grete Maidla (Põhjala) ja Andres Lillemägi (Rakvere). ISTde all-laagri juhiks on Sander Lillemäe (Ökoskaudid) ja perede all-laagri ning lasteaia juhiks Helen Pill (Kõrvemaa). All-laagrite valdkonna juht laagri staabis on Anna Stepanova (Siil).

IMG_7126  IMG_7004  img_7811  skaut (37)

LAAGRILISTE JAGUNEMINE:

• Osalejad – hundud/hellakesed, skaudid/gaidid, vanemskaudid/vanemgaidid ehk kõik laagrilised vanuses 6-18.
  • Juhid – osalejate vastutajad (iga 10 osaleja kohta peab olema laagris kaasas üks täiskasvanud juht).
  • IST (International Service Team) – rändurid, vabatahtlikud, juhid (ilma osalejate salgata) ehk laagrilised vanuses 18+ nii Eestist kui välisriikidest.