ALL-LAAGRID

Seekordses suurlaagris jagunevad osalejad nelja all-laagrisse ning hundud ja hellakesed elavad koos oma üksuse skautide/gaidide-vanemskautide/vanemgaidide ning ränduritega samas all-laagris. ISTdele on eraldi all-laager ning lisaks on esmakordselt oma all-laager väikeste (alla 6-aastaste) lastega laagris olevatele peredele ehk perede all-laager. Päevasel ajal on korraldajate ja laagris olevate juhtide (kes on hõivatud laagri korraldamise või mõne tegevuse läbiviimisega) lastele avatud laagris ka lasteaed.

All-laagrite juhtideks on:
Oleg Kraus (Siil) – PÕHI
Veeda Kala
(Ökoskaudid) – LÕUNA
Andres Lillemägi (Rakvere) – IDA
Grete Maidla (Põhjala) – LÄÄS

ISTde all-laagri juhiks on Sander Lillemäe (Ökoskaudid) ja perede all-laagri ning lasteaia juhiks Helen Pill (Kõrvemaa). All-laagrite valdkonna juht laagri staabis on Anna Stepanova (Siil).

ÜKSUSED ALL-LAAGRITES:
PÕHI – Siil, TSGM, EGL Nõo, EGL Põhjatäht, EGL Plastiliinid, EGL Keila
LÕUNA – Ökoskaudid, Tuulemetsa, Narva, LÄTI
IDA – Rakvere, Vaeküla, Keila, Oru Udu, P.I.T.O.N., Tormilind, EGL Grislid, EGL Lilleküla, EGL Tartu Gaidid, LEEDU
LÄÄS – Põhjala, Okaskannel, Tondisalu, Kaljukass, Saarde, EGL Pandad, IISRAEL
IST – Saturn, EGL Kuristiku, SOOME, ROOTSI, TŠEHHI, VALGEVENE, USA

IMG_7126  IMG_7004  img_7811  skaut (37)

LAAGRILISTE JAGUNEMINE:

• Osalejad – hundud/hellakesed, skaudid/gaidid, vanemskaudid/vanemgaidid ehk kõik laagrilised vanuses 6-18.
  • Juhid – osalejate vastutajad (täiskasvanud).
  • IST (International Service Team) – rändurid, vabatahtlikud, juhid (ilma osalejate salgata) ehk laagrilised vanuses 18+ nii Eestist kui välisriikidest.