JUUNIKUU INFOKIRI

ERILISE LAAGRI ERILISED TINGIMUSED

Meie suurlaager saab olema oma aja peegel, midagi ei ole teha. Laagri meeskond toimetab vastavalt ühiselt kokkulepitud riskianalüüsile, mis on kõigile laagrilistele kättesaadav alates 15. maist, ja tulenevalt piirangute lõdvendamisest vaatas meeskond reeglid veelkord üle. Tutvu kindlasti enne laagrit nende reeglitega.

Oluline on teada, et laagrisse saab tulla ainult laagri esimesel päeval.
Kõigile laagrilistele tehakse enne laagrisse sisenemist vastava teenusepakkuja poolt laagri kulul kiirtest. Neil, kes on Covid-19 haiguse läbi põdenud või värskelt vaktsineeritud või 72 tundi tagasi teinud PCR testi, palume saata digiloost väljavõte hiljemalt 9. juulil kell 23.00 aadressil reg@skaut.ee. Digiloo väljavõtte saatnud isikud ei pea kohapeal testi tegema.

Lisaks tuleb igal laagrilisel, või alaealise puhul tema vanemal/eestkostjal, laagrisse saabumise päeval täita ja kohapeal laagrisse registreerumisel esitada paberkandjal isiklik registreerimisleht-terviseankeet.

INFOKIRJA TEISED TEEMAD